Wszystkie kategorie
EMEA

Nasza Misja

Naszą misją jest wspieranie innowacyjności firmy Hengsen poprzez dostarczanie klientom najwyższej jakości i dostaw po konkurencyjnych kosztach.Wysokiej jakości standardowe produkty, technologia ochrony środowiska o niskim zużyciu energii, wysoka efektywność wykorzystania produktów, pozwalają nam zapewnić zdrowe funkcjonowanie firmy, która dlatego Hengsen utrzymuje swoją wiodącą pozycję w branży HVAC, chłodnictwa i rurociągów.

                       

Jednocześnie stale wzmacniamy innowacje technologiczne, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów na całym świecie, możemy świadczyć usługi OEM / ODM.

Bez względu na wielkość zamówienia zapewnimy praktyczną obsługę przedsprzedażową i posprzedażną, tak aby prawa i interesy klientów uzyskały wszelkie aspekty ochrony.

 • Portal dostawców Hengsen
 • Niezawodna dostawa
 • Warunki korzystania
 • Podręcznik dostawcy

Aby zalogować się do portalu dostawców Hengsen Więcej informacji

Więcej informacji

Dostarcz właściwą część we właściwym czasie, we właściwej ilości, do właściwej lokalizacji lub centrum dystrybucyjnego firmy Hengsen.

Więcej informacji

Stosunek prawny między firmą Hengsen a jej dostawcami jest regulowany przez jasny zestaw warunków, które mają być sprawiedliwe dla obu stron.

Więcej informacji

To pojedyncze źródło informacji, które zawiera wszystkie istotne informacje i wytyczne wyjaśniające, w jaki sposób firma Hengsen zarządza swoją bazą dostaw, zostało zaprojektowane w celu ułatwienia zrozumienia i przestrzegania procesów firmy Hengsen.

Pobierz instrukcję dostawcy tutaj

Zostań dostawcą

Chcemy współpracować z dostawcami, którzy podzielają nasze wysokie standardy i mogą wspierać misję firmy Hengsen polegającą na dostarczaniu produktów najwyższej jakości dokładnie tam, gdzie są potrzebne i kiedy są potrzebne.

Więcej informacji

 • Współpraca
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim, zawsze wydajność
 • Globalizacja przemysłowa
 • Us
Współpraca
                               

Długoletnia i stabilna współpraca oparta jest na skutecznej komunikacji, doskonałej sile i najlepszej jakości produktu.

Współpracujemy również z dobrymi dostawcami z poczucia odpowiedzialności za jakość produktów. Jedność filozofii pracy jest istotną częścią dobrej współpracy. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a przede wszystkim na doświadczenie klienta, co jest również dla nas standardem przy znajdowaniu dostawców.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, zawsze wydajność

Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym firma Hengsen osiągnęła wysoki stopień jednorodności w zakresie bezpieczeństwa i wydajności produktów.

Globalizacja przemysłowa

Poprzez ciągły rozwój Hengsen negocjuje zamiary współpracy zawodowej z dostawcami w wielu krajach na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Poszukujemy stałych partnerów

Sourcing and Purchasing w Hengsen

Hengsen wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i niezawodną dostawę w najlepszej cenie. Nic z tego nie byłoby możliwe bez odpowiednich dostawców.

 • Globalna produkcja
 • Społeczna odpowiedzialność
 • Warunki korzystania
Globalna produkcja
                             

Utworzymy biura na całym świecie, aby zarządzać naszymi produktami, aby klienci mogli komunikować się w odpowiednim czasie. Jednocześnie szukamy nowych lokalizacji fabrycznych, w których klienci będą mogli zobaczyć nasze produkty bezpośrednio, bez konieczności pokonywania dużych odległości.

Hengsen jest obecnie obecny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej i się rozwija. Mamy nadzieję, że będziemy współpracować z większą liczbą klientów, aby osiągnąć sytuację korzystną dla wszystkich.

Społeczna odpowiedzialność
                               

W trosce o rozwój przedsiębiorstwa i dobroczynną konkurencję w branży obiecujemy, że w działalności firmy Hengsen będziemy przestrzegać praw i przepisów, szanować prawa własności intelektualnej innych osób i służyć jako przykład. Jednocześnie będziemy aktywnie uczestniczyć w różnych społecznych działaniach charytatywnych, biorąc na siebie odpowiedzialność społeczną jako duże przedsiębiorstwo.

Ponadto w procesie produkcyjnym będziemy również ściśle przestrzegać świadomości ekologicznej, aby zapewnić rozsądną utylizację odpadów produkcyjnych.

Warunki korzystania
                               

Stosunek prawny między firmą Hengsen a jej dostawcami jest regulowany warunkami zakupów w danym kraju.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas o 0575-87697789 lub napisz do nas na [email chroniony]