Wszystkie kategorie
EMEA

01

Najnowsze wiadomości i najważniejsze informacje

  • Rozjaśnij swoje życie kreatywnością. Hengsen nie ogranicza się do bezpośrednich interesów, ciągłych badań i innowacji, stając w czołówce branży.

  • Globalizacja współpracy, globalizacja zawodowa, globalizacja technologii Poszukujemy międzynarodowych partnerów do pracy, nauki, bycia numerem 1.

  • Nie tylko wyprodukowano w Chinach, ale stworzono w Chinach.Hengsen jest zaangażowany w ciągłe innowacje, aby stać się wiodącą obecnością w branży.Stosuj się do niezależnej produkcji, ściśle kontroluj jakość, stawiaj potrzeby klienta na pierwszym miejscu.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Odp .: Po prostu zadzwoń lub napisz do nas z prośbą o zakup.

Tak, możemy dostarczyć próbki (za darmo). Prosimy o kontakt i przesłanie nam swojego adresu.

Mamy dwa rodzaje opakowań, jedno z naszą marką, a drugie bez niczego. W razie potrzeby dopasujemy Twoją markę. Większość przesyłek zawiera pudełka zapakowane w zewnętrzny karton i umieszczone na drewnianej palecie.

Hengsen kładzie nacisk na ścisłe procedury kontroli jakości, które rozpoczynają się od projektu produktu i prowadzą do końca procesu produkcyjnego przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu do kontroli jakości. Mamy też krajowe laboratorium, które zapewnia jakość każdego produktu.

Około 10000 ton rocznej produkcji.

Nasza firma znajduje się w strefie przemysłowej Jinling w Zhuji w prowincji Zhejiang. Możesz skontaktować się z nami przed przyjazdem. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów z kraju i zagranicy.

Tak. Jesteśmy w 100% odpowiedzialni za nasze produkty i zapewniamy trzyletnią gwarancję posprzedażową, jednocześnie w celu uzyskania informacji zwrotnych, za pierwszym razem wyznaczymy osobę odpowiedzialną za Twoje prawa i interesy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas o 0575-87697789 lub napisz do nas na [email chroniony]