Wiadomości dla inwestorów
manometry
manometr manometru
manometr wysokiego ciśnienia
manometry różnicowe
manometr powietrza
wskaźniki ciśnienia oleju
manometr hydrauliczny
złączki rurowe
kolanko na rurę gazową
regulowany łokieć
kolanko do montażu rur
redukcja łokcia
hvac
Hensen
zawór
zawór kulowy
części chłodnicze

Hengsen zdobył nagrodę Cool and Warm Intelligent Manufacturing·Creative Intelligence Award

25 września pod wspólnym przewodnictwem Chińskiego Stowarzyszenia Przemysłu Chłodniczego i Klimatyzacji oraz Chińskiego Stowarzyszenia Ochrony Energii, którego gospodarzem jest Industry Online i współorganizowanym przez Zhejiang Hengsen Industrial Group Co., Ltd., chiński przemysł HVAC w 2021 r. „Inteligentnej Produkcji Chłodnictwa i Ogrzewania·Nowy Żagiel” Szczyt rozwojowy odbył się w Hotelu Hangzhou Wenlan. Podczas spotkania przeprowadzono wymianę i dyskusje w oparciu o aktualną sytuację makroekonomiczną, trendy rozwoju upstream i downstream oraz możliwości i wyzwania w rozwoju Przemysł HVAC.

WeChat Image_20210928094825

W ubiegłym roku Chiny w najkrótszym czasie powstrzymały bezprecedensową epidemię i rozpoczęły ożywienie gospodarcze przed światem. W ogólnym środowisku chiński przemysł HVAC nie tylko cieszy się dywidendami spowodowanymi ożywieniem gospodarczym i znacznym wzrostem eksportu, ale także odczuwa przeszkody w rozwoju spowodowane międzynarodową konkurencją i gwałtownym wzrostem cen surowców. Wraz z pogłębianiem się zielonego rozwoju, nadejściem „14. planu pięcioletniego” i wyjaśnieniem „podwójnych celów węglowych”, chiński przemysł HVAC również kontynuował rejs w nowym cyklu gospodarczym i wszedł w nowy etap własnego rozwoju. China HVAC Industry Development Summit po raz kolejny zgromadzi cały łańcuch branżowy, aby wspólnie skoncentrować się na gorących punktach trendów branżowych w nowym cyklu, poznaj prawo rozwoju i wykorzystaj siłę napędową rozwoju.

WeChat Image_20210928094854

WeChat Image_20210928095021

Scena branżowego szczytu tematycznego, He Zemiao, dyrektor generalny Hengsen Industrial Group, przedstawił raport zatytułowany „Green Parts Assistant Industry Upgrade Industry”. Podzielił się analizą naszej firmy dotyczącą perspektyw rozwoju branży oraz wysiłków naszej firmy i doświadczenia poszukiwawczego w transformacji branży rozwoju produktów.

WeChat Image_20210928094846

WeChat Image_20210928095101

Industry Summit „Foreseeing the Future” reprezentował firmę Ji Nan, dyrektor marketingu Hengsen Industrial Group, porozmawiaj ze wszystkimi na miejscu, wyraził swoją opinię na temat przyszłego trendu zimna i ciepła w nowym cyklu.


Firma Hengsen zajmuje się produkcją, projektowaniem oraz badaniami i rozwojem produktów peryferyjnych do klimatyzacji i stworzyła trzy serie produktów, w tym akcesoria chłodnicze, automatykę budynkową i akcesoria hydrauliczne. Produkty są szeroko stosowane w klimatyzatorach domowych, klimatyzatorach centralnych i narzędziach do konserwacji klimatyzacji. Firma od wielu lat aktywnie eksploruje rynki krajowe i międzynarodowe, nie tylko ma znaczną sprzedaż na rynku krajowym, ale także rozszerzyła swoją działalność na Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Azja Południowo-Wschodnia oraz inne kraje i regiony.

WeChat Image_20210928094842

Elektroniczny zawór rozprężny DPF(K)

Podczas ceremonii wręczenia nagród produkty z elektronicznymi zaworami rozprężnymi Hengsen serii DPF zdobyły nagrodę „Cool and Warm Intelligent Manufacturing·Creative Intelligence Award”. Zdobycie tej nagrody jest nie tylko potwierdzeniem i wsparciem osiągnięć firmy Hengsen w zakresie rozwoju, ale także ma na celu wyróżnienie firm technologicznych z wiodącymi technologii, wysokowydajnych umiejętności i wyjątkowych produktów, które zostały docenione przez rynek.


WeChat Image_20210928094821

WeChat Image_20210928094838

WeChat Image_20210928094834

Hengsen Night Appreciation Dinner, elity w branży gromadzą się, dalej opierajmy się na chłodnictwie jako medium, pogłębiaj rozwój inteligentnej produkcji, dziel się przyjaźnią, rozwijajmy się razem i wspólnie spełniajmy marzenia.

WeChat Image_20210928094814

WeChat Image_20210928094829