Wiadomości dla inwestorów
manometry
manometr manometru
manometr wysokiego ciśnienia
manometry różnicowe
manometr powietrza
wskaźniki ciśnienia oleju
manometr hydrauliczny
złączki rurowe
kolanko na rurę gazową
regulowany łokieć
kolanko do montażu rur
redukcja łokcia
hvac
Hensen
zawór
zawór kulowy
części chłodnicze

W 2021 r. Odbyła się huczna wystawa chłodnicza w Chinach, Hengsen Group została zaproszona do zorganizowania wystawy

    Współsponsorowane przez Chińską Radę ds. Promocji Handlu Międzynarodowego Oddział w Pekinie, Chińskie Towarzystwo Chłodnicze, Chińskie Stowarzyszenie Przemysłu Chłodnictwa i Klimatyzacji, Szanghajskie Towarzystwo Chłodnicze i Szanghajskie Stowarzyszenie Przemysłu Chłodnictwa i Klimatyzacji, 32. międzynarodowe stowarzyszenie chłodnictwa i klimatyzacji Wystawa Ogrzewania, Wentylacji i Przetwórstwa Mrożonek (nazywana „Wystawą Chłodnictwa Chin 2021”) została uroczyście otwarta 7 kwietnia w Shanghai New International Expo Center.

Projekt stoiska - wystawa chłodnicza w Chinach (1)

    Zhejiang Hengsen Industrial Group Co., Ltd. została zaproszona do udziału w wystawie i zorganizowała podwójne hale wystawowe w W2 i E2, prezentując prawie sto produktów, przyciągając prawie 10,000 odwiedzających, którzy zatrzymali się i zapytali. Wśród nich jest wielu rówieśniczych partnerów, którzy przychodzą, aby się uczyć, uczyć od siebie nawzajem i promować się nawzajem. Wspólnie promuj rozwój chińskiego przemysłu chłodniczego. „Silne podstawy i solidne podstawy, priorytet jakości, wewnętrzna i zewnętrzna koordynacja, niskoemisyjny rozwój” to temat tej wystawy i założenie, do którego Hengsen zawsze się trzymał. Hengsen ma miejsce w branży z produktami wysokiej jakości i we wierzę, że przyszłość Hengsena będzie miała bardziej jaskrawe kolory.

Scena gorącej wymiany i nauki na Wystawie Chłodnictwa w Chinach (1)

    Jak zaprojektować stoisko, aby przyciągnąć ludzi (1)

    Ten rok to początek „14. pięcioletniego planu rozwoju mojego kraju”. Hengsen nie zapomni o swoich pierwotnych aspiracjach, weźmie na siebie potrzeby rozwojowe branży i będzie współpracować z branżą, aby przyczynić się do ekologicznego i zdrowego rozwoju branży HVAC w Chinach.