Wszystkie kategorie
EMEA

O firmie Hengsen

Zhejiang Hengsen Industrial Group Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji produktów do kontroli HVAC, armatury rurowej i armatury chłodniczej. korzyści ekonomiczne.

Dzięki dogłębnej implementacji strategii standardów technicznych, Hengsen przyspieszył proces transformacji i aktualizacji. Do tej pory Hengsen ma 5 spółek zależnych o łącznej powierzchni ponad 80,000 500 metrów kwadratowych, zatrudniających ponad 100 pracowników i ponad XNUMX profesjonalnych techników.


Zmobilizuj swoją karierę w HENGSEN

Hengsen w skrócie

 • 20

  Ponad 20 lat producenci zaworów miedzianych, rur do ogrzewania wody, części do klimatyzacji

 • 110,000

  Posiadamy obiekty o powierzchni ponad 110,000 XNUMX metrów kwadratowych

 • 500

  Mamy ponad 500 pracowników i prawie 100 profesjonalnych techników

 • Przegląd
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim
 • Innowacja musi
 • Wydajność Najlepsza
Zostań marką globalną

Firma Hengsen jest bardzo przyszłościowa, stosuje innowacje jako pierwszą produktywność, nieustannie prowadzi badania i rozwój nowych produktów. Od momentu powstania w 1988 roku, Hengsen przekształcił się z kreatywnego przedsiębiorstwa w innowacyjne i zajmuje czołową pozycję Hengsen ma wiele biur w Chinach, a jego produkty od dawna wspierają wiele przedsiębiorstw z listy Fortune 500 i są eksportowane do Ameryki Południowej, Europy, Bliskiego Wschodu i innych regionów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo produkcji to bezpieczeństwo użytkowania produktu zawsze było twardym celem firmy Hengsen w produkcji. Każda linia produkcyjna ma profesjonalnego pracownika ds. Bezpieczeństwa odpowiedzialnego za każdy produkt, który ma wielu inspektorów do testowania Nie tylko w celu zapewnienia bezpieczeństwa produkcji i życia, ale także zapewnić bezpieczeństwo użytkowania produktów. Hengsen na każdym kroku stawia na wysoką jakość, aby zapewnić najlepszą obsługę każdemu klientowi.

Zrównoważona innowacja

Innowacja to podstawa przedsiębiorstwa opartego na rozwoju. Obecnie Hengsen ma ponad 100 profesjonalnych i technicznych pracowników i współpracuje z wieloma krajowymi szkołami wyższymi i uniwersytetami w celu ciągłego opracowywania nowych produktów.Jak dotąd Hengsen ma ponad 500 kategorii, 3000 specyfikacji i opanował ponad 70 produktów patentowych w krajach. Mało tego, jako jeden z największych producentów zaworów elektrycznych w Chinach, Hengsen uczestniczył w tworzeniu szeregu norm branżowych, zapewniając silne wsparcie dla energicznego rozwoju branży.

Wysoka technologia zapewnia wysoką wydajność

Hengsen znajduje się w Zhuji w prowincji Zhejiang, w pobliżu międzynarodowego lotniska Hangzhou Xiaoshan i międzynarodowego lotniska Szanghaj-Pudong, które ma dobrą przewagę geograficzną. Fabryka zajmuje powierzchnię ponad 80,000 XNUMX metrów kwadratowych, z licznymi warsztatami i profesjonalnymi liniami produkcyjnymi. Każdy produkt posiada nowoczesny sprzęt do produkcji, charakteryzujący się wysoką produktywnością, wysoką jakością, wysoką precyzją, a ponadto firma Hengsen nieustannie udoskonala swoje produkty, czyniąc je wielofunkcyjnymi, znacznie poprawiając wydajność pracy i zmniejszając zużycie energii.

Nasza strategia: zintegrowany rozwój

Nie tylko na teraźniejszość, ale także na przyszłość. Od małego warsztatu z kilkunastoma osobami do dużego przedsiębiorstwa liczącego dziś 500 osób, Hengsen czyni postępy w eksploracji i przyjmuje ciągłe innowacje jako podstawę rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie Hengsen nawiązał długoterminowe stosunki współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z listy Fortune 500, a nasze produkty są eksportowane do Europy, Ameryki i Bliskiego Wschodu za pośrednictwem firm handlu zagranicznego i platform B2B, a my stale rozwijamy nasz rynek.

 • Wysoka precyzja

  Profesjonalny sprzęt wytwarzający wysokiej jakości produkty, automatyczna produkcja, zapewniająca piękno i jakość produktów.

 • Niezależna produkcja

  Niezależna produkcja może być dostosowana do potrzeb klienta. Zapraszamy każdego klienta do odwiedzenia serwisu.

 • Profesjonalny zespół

  Profesjonalny zespół złożony z profesjonalnego personelu technicznego, od projektowania produktu, produkcji po testy jakości, każdy etap profesjonalnego personelu odpowiedzialnego za.

 • Przegląd
 • HVAC
 • Armatura chłodnicza
 • Złączki rurowe
Dlaczego my?

Producenci bezpośrednio, mogą wyeliminować etapy pośrednie, zapewnić najlepszą obsługę i przystępne ceny. Możemy świadczyć usługi ODM / OEM zgodnie z wymaganiami klienta. Każdy klient ma osobę odpowiedzialną za i objęty roczną gwarancją posprzedażową.

Sterowanie HVAC

Hengsen ma 20-letnie doświadczenie zawodowe w produkcji produktów z serii HVAC, o bogatej gamie, dużej wydajności, produktach sprzedawanych na całym świecie.

Wielofunkcyjne

Akcesoria chłodnicze Hengsen mają wiele podobnych i funkcjonalnych, mogą spełniać wymagania lodówek, klimatyzatorów i innych produktów.Jednocześnie akceptujemy indywidualizację klienta, możemy synchronicznie wytwarzać różne rodzaje produktów.

Czerwona miedź i mosiądz

Produkty z rur miedzianych firmy Hengsen wykorzystują wysokiej jakości surowce, aby zwiększyć ich żywotność. Jednocześnie, zgodnie z wymaganiami klienta w zakresie dostosowywania produktu przy dobrej jakości produktu i wysokiej wydajności produkcyjnej.

 • Sztuczne

  Ręczna kontrola w celu zapewnienia płynności produkcji.

 • Montaż

  Produkcja liniowa zapewniająca wydajność

 • Automatyzacja

  Automatyczna produkcja maszynowa, aby zapewnić jedność produktów.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas o 0575-87697789 lub napisz do nas na [email chroniony]