Wszystkie kategorie
EMEA

Praca

Zawsze idziemy do przodu
Czekam na idealnego partnera. Czy będziesz tym?

Co oznacza praca w HENGSEN:
Odkryj możliwości pracy

Nasze lokalizacje na całym świecie

Produkty firmy Hengsen są co roku eksportowane na cały świat w dużych ilościach. W wielu miejscach posiadamy własnych stałych klientów, specjalizujących się w sprzedaży produktów firmy Hengsen.

Jednocześnie mamy profesjonalną zdolność do świadczenia usług OEM/ODM. Tak długo, jak prośba, dołożymy 100% wysiłku, aby osiągnąć.


Kanada Oakville Hebron North Mankato Hanower Wytheville Czarleston Rochester Hills Stany Zjednoczone Ameryki Troy Meksyk San Luis Potosi Empalme Brazylia Campinas Jossigny Francja Belgia Bruksela Ypres Holandia Meppel Mannheim Niemcy Gronau Hannover Stanowice Polska Wrocław Rosja Miass Chiny Jinan (2 Rośliny) Qingdao Szanghaj Taishan Japonia Tokio Pyungtaek Korea Południowa Tajlandia Rayong Indie Chennai Jamshedpur Światowe miasto Mahindry Lucknow Pantnagar

Od naszych pracowników

Szukałem możliwości zdobycia czegoś niezapomnianego. W hengsen jest więcej do odkrycia niż to, co jest przed nami.

Nan Ji

Moja kariera zaczęła się w Hengsen i trwa. Tutaj znalazłem coś, co będzie pracowało przez całe życie.

Scott Qian

Bądź głodny, bądź głupi. Zawsze robimy postępy, rozwijamy się i uczymy z pracy i życia.

Luna Ho

Praca jest również częścią nauki, a Hengsen zapewnia nam szeroką platformę, aby w pełni wykorzystać nasze mocne strony.

Shaw He

Możesz uczyć się pracując w zespole lub swobodnie wyrażać swoje opinie. W Hengsen talent jest numerem jeden.

Susan Yang

W Hengsen wszystko, co robimy, gdziekolwiek jesteśmy na świecie – jako firma, jako jednostki, jako zespół – kieruje się naszymi wartościami. Zarządzają każdym aspektem naszego dnia pracy i naszymi interakcjami ze wszystkimi interesariuszami Hengsen.

Wyróżnienia

  • Niezależne możliwości badawczo-rozwojowe

    Oparte na koncepcjach produkcyjnych innowacji, oszczędności energii i inteligencji. Hengsen stworzył silny zespół badawczo-rozwojowy i nawiązał współpracę z wieloma krajowymi uczelniami. Do tej pory uzyskaliśmy 71 patentów krajowych, w tym 3 patenty na wynalazki.

  • Laboratorium Krajowe

    W dniu 26 stycznia 2018 r. Laboratorium Zhejiang Hengsen Industrial Group Co., Ltd. pomyślnie uzyskało krajowy certyfikat akredytacji laboratorium (numer certyfikatu: CNAS L10701) po przejściu przeglądu na miejscu i późniejszej rektyfikacji laboratorium CNAS i stało się jednym krajowych laboratoriów akredytacyjnych.

  • Chińskie przedsiębiorstwa high-tech

    Hengsen nalega na współpracę z ekspertami w kraju i za granicą, aby stale rozwijać nowe produkty i ulepszać technologię produkcji oraz wydawać 15% rocznych przychodów na rozwój produktów.

Odkryj możliwości pracy

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas o 0575-87697789 lub napisz do nas na [email chroniony]