Wszystkie kategorie
EMEA

Najnowsze wiadomości i najważniejsze informacje

Innowacja

Jako innowacyjne przedsiębiorstwo wspierane przez państwo, Hengsen angażuje się w rozwój i ulepszanie produktów od ponad 20 lat. Nasza firma zajmuje się głównie produkcją HVAC, armatury rurowej i armatury chłodniczej. Tylko dzięki ciągłemu unowocześnianiu, ciągłemu unowocześnianiu i ulepszaniu produktów możemy zawsze zajmować czołową pozycję w branży. Do tej pory Hengsen uzyskał szereg certyfikatów patentowych na produkty i wielokrotnie zdobył prowincjonalne i krajowe nagrody za innowacje.

Ochrona

Hengsen angażuje się w badania produktów i rozwój równowagi między jakością a ochroną środowiska, z założeniem, aby nie wpływać na użytkowanie i jakość produktów, aby ulepszyć strukturę. Oszczędzając surowce, stale rozwijamy nowe funkcje, osiągnięcie wielofunkcyjnego produktu, który znacznie poprawia wydajność kosztową produktu i zmniejsza zużycie energii.

Bezpieczeństwo

Każdy produkt firmy Hengsen, od zakupu surowców, projektu rysunkowego, produkcji i produkcji po testowanie produktu, przechodzi kolejne warstwy kontroli, aby zapewnić wysoką precyzję i wysoką jakość. Ponadto Hengsen posiada również krajową certyfikację zawodową krajowego laboratorium, z profesjonalną zdolnością do testowania jakości produktu. Aby zapewnić absolutne bezpieczeństwo i długą żywotność produktów w trakcie użytkowania.

Aftermarket

Hengsen zobowiązuje się do świadczenia profesjonalnych usług wszystkim klientom, przede wszystkim jakość, a przede wszystkim klient. Aby każdy klient mógł zapewnić ekskluzywną obsługę klienta, od produkcji produktów po pakowanie, na każdym kroku, aby zapewnić szczegółowe informacje. Każdy produkt jest objęty roczną obsługą posprzedażną i bezpłatną pomocą techniczną.

Odkryj Centrum Obsługi Klienta: nasz nowy INFORM
Dowiedz się więcej

Śledź Hengsena w mediach społecznościowych

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas o 0575-87697789 lub napisz do nas na [email chroniony]